Mobilazor - Kullanıcı Odaklı Tasarım

Verdiğimiz hizmetlerle akıllarda olduğu kadar
kalplerde de iz bırakmayı amaçlıyoruz.

UX/UI Design

Son kullanıcıya ulaşan tasarımlarınızın, kullanıcıların keyif almadığı ve hizmetinizin sağlıklı bir şekilde sunulmadığı durumlarda en başarılı projeleriniz bile başarısızlık ile sonuçlanabilir. Mobilazor olarak başarılı projelerin kullanıcılar tarafından da başarılı bulunmasının önemli olduğunun farkında olarak hareket etmekteyiz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Dijital çağın geleceğinin mobil dünyada olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla, hazırladığımız mobil uygulamalar ve oyunlar ile markanızın her yerde olmasını sağlıyoruz. Hedeflerinizi mobil cihazlara doğru ileten çarpıcı uygulamalarla, hedef kitleniz ile kısa sürede en efektif şekilde etkileşime geçmenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markalar için sosyal medya pazarlama stratejileri oluşturarak, iletişim sürecindeki uygulamaların baştan sona üretim ve yönetimini üstleniyoruz. Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin ve tüm sosyal ağlara özel uygulama ve yarışmaların tasarımını ve üretimini yapıyoruz.

E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticarette satışlarınızı artırmanın altın kuralı görünür olmaktan geçer. Görünür olmak için yapılması gereken en önemli şey ise doğru içerik oluşturmaktır. Ürünleriniz için kategori metinleri oluşturup onları arama trendlerine göre kurgulayarak, SEO uyumlu metinlerle desteklemek, blog oluşturup düzenli içerik yayınlamak üzere trafiğinizi artıracak doğru makaleler hazırlamak uzmanlık alanlarınız arasında yer alıyor.

Görsel İletişim Desteği

İçeriğinizi en çarpıcı şekilde iletebilmek için doğru fotoğraflarla, illüstrasyonlar ya da infografilerle destekleyerek, size kaliteli görsel iletişim hizmeti sunuyoruz. Web siteniz için en doğru ve işlevsel fotoğraflar, kampanyalarınız için illüstrasyon çalışmaları ve hem web siteniz, hem de sosyal medya kanallarınız için çarpıcı infografiler hazırlayarak, çalışmaları doğru içerikle birlikte size sunuyoruz.

Stüdyo Hizmetleri

Dijital dünyada ürünlerinizi  en etkili şekilde sergilemek, mekanınızı görsel olarak doyurucu biçimde müşterilerinize sunabilmek için. Modelli ve modelsiz stüdyo çekimlerimizle sizlere yardımcı oluyoruz. Buna ek olarak tanıtım filmlerinizin senaryo, çekim ve montaj aşamalarında da hizmet vermekteyiz.
Hazırladığımız mobil uygulamalar ve oyunlar ile markanızın her yerde olmasını sağlıyoruz.
Uzman ve profesyonel tasarım ekibimiz ile birlikte markanız için en uygun ve kullanıcı dostu tasarımları sizlere sunuyoruz.
Markanızın sosyal medyada, hedef kitlesi ile etkileşime geçmesini, sadık takipçiler edinmesini sağlayan iletişim stratejisini ve uygulamaları gerçekleştiriyoruz.