Hizmetlerimiz

UX/UI Tasarım Danışmanlığı:

Son kullanıcıya ulaşan tasarımlarınızın, kullanıcıların keyif almadığı ve hizmetinizin sağlıklı bir şekilde sunulmadığı durumlarda en başarılı projeleriniz bile başarısızlık ile sonuçlanabilir. Geliştirdiğiniz yazılımın ne kadar kompleks özelliklere sahip olduğu bu noktada önemli değildir. Mobilazor olarak başarılı projelerin kullanıcılar tarafından da başarılı bulunmasının önemli olduğunun farkında olarak hareket etmekteyiz. Uzman ve profesyonel tasarım ekibimiz ile birlikte projelerinizi detaylı şekilde analiz ederek kullanabileceğiniz en uygun uygulamaları hiçbir platforma bağlı kalmaksızın sizlere sunuyoruz. Daha yüksek erişilebilirlik ile birlikte son kullanıcıya daha keyifli bir deneyim yaşatacak projelerinizin oluşması için sizlere hizmet veriyoruz. Kullanıcıların en kısa sürede hizmetlerinize ulaşabilmesi için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi:

Markaların sosyal medya stratejilerinin oluşturulması ile başlayan süreçte, markanın kimliğine ve çizgisine uygun sosyal ağlar için içerik üretimi, yönetimi ve dağılımını gerçekleştiriyoruz. Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin ve tüm sosyal ağlara özel uygulama ve yarışmaların tasarımını ve üretimini yapıyoruz. Markalar için sosyal medya pazarlama stratejileri oluşturarak, iletişim sürecindeki uygulamaların baştan sona üretim ve yönetimini üstleniyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme:

Dijital çağın geleceğinin mobil dünyada olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla, hazırladığımız mobil uygulamalar ve oyunlar ile markanızın her yerde olmasını sağlıyoruz. Hedeflerinizi mobil cihazlara doğru ileten çarpıcı uygulamalarla, hedef kitleniz ile kısa sürede en efektif şekilde etkileşime geçmenizi sağlıyoruz.

E-Ticaret Hizmetleri:

E-Ticarette satışlarınızı artırmanın altın kuralı görünür olmaktan geçer. Görünür olmak için yapılması gereken en önemli şey ise doğru içerik oluşturmaktır. Ürünleriniz için kategori metinleri oluşturup onları arama trendlerine göre kurgulayarak, SEO uyumlu metinlerle desteklemek, blog oluşturup düzenli içerik yayınlamak üzere trafiğinizi artıracak doğru makaleler hazırlamak uzmanlık alanlarınız arasında yer alıyor.

Görsel İletişim Desteği:

İçeriğinizi en çarpıcı şekilde iletebilmek için doğru fotoğraflarla, illüstrasyonlar ya da infografilerle destekleyerek, size kaliteli görsel iletişim hizmeti sunuyoruz. Web siteniz için en doğru ve işlevsel fotoğraflar, kampanyalarınız için illüstrasyon çalışmaları ve hem web siteniz, hem de sosyal medya kanallarınız için çarpıcı infografiler hazırlayarak, çalışmaları doğru içerikle birlikte size sunuyoruz.

Web Tasarım ve Yazılım:

Dijital dünyada en etkili şekilde yer edinmek isteyen markalara, kendilerini en doğru biçimde temsil edebilecek tasarım ve yazılımı sunuyoruz. Bu alanda değişen trendleri sürekli takip ediyor, site trafiğinizi artırabilecek kullanıcı dostu fonksiyonlar ile destekliyor ve son teknoloji uyumlu web siteleri üretiyoruz.

 

BİZİ TERCİH EDENLER

Mobilazor Müşterileri